Su Deposu İmalat ve Satış Firması

Poly Depo olarak İstanbul Pendik’te küçük bir imalathanede başladığı polyester su deposu üretimine, müşteri portföyünü hızla geliştirerek büyüdüğü tesislerinde devam etmektedir. Zamanla büyüyen firmamız kurulduğu yıldan bu yana pek çok başarılı projeye imza atarak pek çok firmaya hizmet vermiştir.
Firmamız su deposu imalatı, projelendirme montajı konularında yüksek kalite standartlarını benimseyerek siz değerli müşterilerimize kaliteli ve en uygun maliyetlerdeki hizmeti vermekten gurur duymaktadır.
Hizmet verdiği alandaki müşterilerinin gereksinimlerini yüksek tecrübesi ile dikkate alan bir yaklaşımla çözümler üreterek hareket etmektedir.
Bunu bir sorumluluğunun gereği olarak görmesi ile yüksek müşteri memnuniyeti oranı ve geri dönüşleri sayesinde pozitif yönde ölçümleyebilmekteyiz.
Firmamız kurulduğu yıldan günümüze sektöründe adından söz ettiren bir marka olmaya devam etmektedir. Günümüzün gelişen ve değişen gereksinimlerini yakından izleyerek dikkate almamız ile müşterilerimizin talepleri doğrultusunda cam elyaf takviyeyle polyester levha, ctp ve polikeramik döküm küvet ile duş teknesi satışına da yönelmiştir.